KURUM

Hakkımızda

 

Şirketimiz taahhüt işleri konusundaki faaliyetlerine 1970 yılında başlamıştır.Değişen zaman ve piyasa koşullarına ayak uydurarak faaliyetlerine özel konut inşaatlarını da ekleyerek büyümeye ve gelişmeye devam etmiştir.Şirketimizin idari yapılanması içinde gerekli birimler ve görevleri belirlenmiş,bu doğrultuda çalışmalar daha verimli hale getirilmiştir. Günümüz ihale sisteminde özellikle anahtar teslimi götürü bedel işlerde ,projeye hazırlanmak çok ciddi çalışma ve emek ister hale gelmiştir.Bünyemizdeki mühendislerimizin tüm detayların incelenmesi hassasiyeti doğrultusunda yaptığı kesin hesaba yönelik çalışmalarına,tedarikçi biriminin bulduğu en uygun şartlarında katılmasıyla en uygun ve gerçekçi bedeller ortaya çıkmaktadır.Özel inşaatlarda da yapılan fizibilite çalışmaları sonrasında projenin özellikle piyasanın taleplerini karşılayabilmesi doğrultusunda hazırlanıp uygulanarak müşteriye sunulması öngörülmektedir. Projenin uygulanması hem taahhüt hem de özel işlerde teknik şartnameler doğrultusunda sağlam yapı imal ve inşa etme anafikri ile yapılmaktadır.Kullanılan malzeme ve hizmetin kalitesinden ödün vermemek ve mevcut teknolojiyi en iyi şekilde kullanmakta şirketimizin uygulama aşamasında kalite kontrole gerekli hassasiyeti göstermesine kolaylık sağlamaktadır.Ayrıca proje uygulama esnasındaki iş güvenliği, kalite kontrol birimi tarafından titizlikle takip edilmektedir.

İş Sahalarımız: Alışveriş ve İş Merkezleri İnşaatı, Toplu konut, Villa, tatil siteleri, Endüstriyel Tesis İnşaatları, Sağlık Kurumları İnşaatları, Eğitim Kurumları

Misyonumuz

Misyonumuzun en önemli bölümü her zaman en iyiyi en hızlı şekilde üretmek ve taahhüdünü yüklendiğimiz işlerde beklentileri iyi niyetli ve profesyonel bir yaklaşım sergilemek kaydıyla karşılanmasını sağlamaktır. Güveninizi sağlamak ve memnuniyetinizin menfaatlerimizin her zaman üstünde olması, yaşanabilecek problemlerin oluşmadan önlenmesi veya çözülmesi başarımıza giden yolu açacaktır. Amacımız koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bu amaca uluşmak için mutlak gücümüz, eğitilmiş deneyimli ve sorumluluk duygusuna sahip uzman kadromuzdur.

Vizyonumuz

Her türlü alt ve üst yapı konusunda kalitesini ispatlamış ekiplerimizle her zaman ileriye bakarak çalışmak,sektörde oluşan yeniliklere ayak uydurmak,yeni fikirlere açık olmak proje uygulamasında işimizi en iyi şekilde yaparak sektörün öncü kuruluşları arasındaki yerimizi korumaktadır.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

İletişim butonunu kullanarak iletişim bilgilerimiz görebilirsiniz.

LEED Sertifica
ledd80

LEED Sertifikalı Projelerimizi Gördünüz Mü?