YAPI MARKET

Aras; hali hazırda inşaat sektöründe büyük bir açık hava fabrikası olarak her yıl yüzbinlerce m2 üretim yapmayı devam ettirmektedir. Yarım asırdan fazla devam eden bu iştigal alanları sayesinde edinmiş olduğu tecrübe ve iş yapma bilgisini bam başka bir alan ile kullanıcılarının hizmetine uzun yıllar önce sunacak bir yatırımı yine kendi bünyesinde barındırmaktadır.

Evlerini, iş yerlerini ve dahası yaşam alanlarını dekore edecek bütün nihai kullanıcıların kolaylıkla erişebileceği; doğru, kaliteli ve kullanışlı ürünlerini kendi bilgi sisteminden geçirerek ve yine kendisi deneyimleyerek yapı marketindeki raflarda yer almasını sağlamıştır.

Bu sistem ile nihai kullanıcının daha pratik bir refleks ile doğru ürüne erişmesi sağlayarak, yapılacak dekorasyon işlemlerinde olabildiğince yanlış tecrübe yaşanmasının önüne geçmeyi hedeflemektedir.

Aynı zamanda profesyonellerinde uğrak noktası olan yapı market, birçok kullanım alanı için büyük sirkülasyonların doğurduğu kazanım ile profesyonel kullanıcıları için rekabet edilebilir bir hizmeti sağlayabilecek bir mağaza olarak karşılık bulmuştur.

Bayilikler